Dom, ul. Makowa
Makowa, Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
- 996 000 zł
- 122 m²
- 8 163,93 zł/m²
Ilona Jędrzejcza...
Skontaktuj się
Dom, ul. Makowa
Makowa, Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Dom, ul. Makowa
Zaktualizowane: 18 maja 2026
996 000 zł 122 m² 8 163,93 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
bliźniak
4
266 m²
garaż w bryle budynku
2017
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
266 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2017Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 996 000 zł (8 163,93 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 122 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2017
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Działka: 266 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie ciepła
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: tak
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Ilona Dom, zaktualizowane: 18.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Makowa, Tarnowo Podgórne, poznański, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Tarnowa Podgórnego przy ul. Makowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, w doskonałej lokalizacji zapewniającej wygodny dostęp do pełnej infrastruktury.
Dom został wybudowany w 2017 roku w technologii tradycyjnej.
Ma powierzchnię 122 m² a zlokalizowany jest na działce 266 m². (...)