Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Tarnowo Podgórne - Oferty sprzedaży domów

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

850 000 zł103 m² 8 252,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis Nowoczesny dom parterowy 103m rozwiązania Premium, przestronna działka Sprzedaż bezpośrednia, kupujący oszczędza na podatku 2% i pośrednictwie (nie ponosi tych kosztów). Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupiętrowy dom wolnostojący położony w spokojnej i kameralnej części Tarnowa Podgórnego, zaledwie 5 minut spacerem od centrum miejscowości. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

996 000 zł122 m² 8 163,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Tarnowa Podgórnego przy ul. Makowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom parterowy położony w spokojnej i zielonej miejscowości Góra koło Tarnowa Podgórnego. Nieruchomość idealna dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

995 000 zł266 m² 3 740,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:617 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 207 m2 (266 m2 powierzchnia całkowita) w centrum Tarnowa Podgórnego przy ul. Szkolnej Ta nieruchomość z lat 90 jest idealną propozycją dla dużej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł250 m² 6 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom! Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita domu: 250 m2 Powierzchnia użytkowa domu 196 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130 m2 + gabinet/garaż, położony w Tarnowie Podgórnym. Dom wybudowany w 2005 roku. Posadowiony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł98 m² 7 949 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Przyjazne miejsce do życia na zachodnich obrzeżach Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł250 m² 6 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł89 m² 8 089,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Tarnowo Podgórne. Powierzchnia użytkowa: 89 m2. Działka: 518 m2. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 549 000 zł159 m² 9 742,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 568 m²

Jeżeli są Państwo na etapie poszukiwania rodzinnego domu w okolicach Poznania, polecam wyjątkowy, komfortowy dom położony w Tarnowie Podgórnym przy ul.Wesołej. Miejsce wygodnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

967 000 zł102,08 m² 9 472,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz gotowego do wprowadzenia domu, który łączy nowoczesne technologie z wyjątkową strefą relaksu? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 666 zł80 m² 7 220,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

779 000 zł100 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +3 km

7 900 000 zł333 m² 23 723,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Enklawa spokoju w sercu natury - Lusowo To właśnie ten dom, to miejsce, w którym zaczynasz dzień jak i kończysz w stałym kontakcie z naturą, ciszą, harmonią i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +3 km

Rynek pierwotny

820 000 zł99,04 m² 8 279,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Parterowy dom w zabudowie bliźniaczej Góra, gm. Tarnowo Podgórne Salon z aneksem 40m2! Lokalizacja i otoczenie Zapraszam do obejrzenia wyjątkowej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +4 km

Rynek pierwotny

950 000 zł151,51 m² 6 270,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Kobylnikach, gmina Rokietnica, powiat poznański. Dom w zabudowie bliźniaczej w podpoznańskich Kobylnikach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +4 km

Rynek pierwotny

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:276 m²

Kameralne osiedle napachnie-nowoczesne osiedle w otoczeniu przyrody tuz obok Rokietnicy, kiekrza. Zielone Wzgórze, napachanie - Twój dom w harmonii ze spokojem natury Wyobraź sobie miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +5 km

Rynek pierwotny

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zapraszamy na drzwi otwarte 11.04.2025 SOBOTA - godz. 12:00-15:00 Pierwszy etap wyprzedany - drugi etap już w sprzedaży! Osiedle Zielone Wzgórze w Napachaniu, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +5 km

Rynek pierwotny

660 000 zł103,44 m² 6 380,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nieruchomość dla ludzi ceniących ciszę i spokój Polecam nieruchomość usytuowaną na osiedlu gdzie powstało tylko sześć budynków jednorodzinnych dwulokalowych, prowadząca do nich droga jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +5 km

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Napachanie

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszamy na drzwi otwarte - sobota 11.04.2026, GODZINA 12:00-15:00 I ETAP WYPRZEDANY! START SPRZEDAŻY II ETAPU - DOMY BLIŹNIACZE W NAPACHANIU Biuro sprzedaży dewelopera. Sukces pierwszego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +5 km

749 000 zł111 m² 6 747,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:836 m²

Dom wolnostojący z dużą działką | 111 m | Napachanie | Garaż | Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m , położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +5 km

Rynek pierwotny

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:309 m²

Pierwszy etap inwestycji - sprzedany! Rozpoczynamy sprzedaż II etapu domów w zabudowie bliźniaczej. Planowany termin odbioru: koniec marca 2026 r. Najważniejsze informacje: lokalizacja: napachanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +5 km

Rynek pierwotny

947 000 zł127,13 m² 7 449,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Gotowe domy- zakończona budowa. Osiedle z pełną infrastrukturą. W pobliżu lasu. Cena zawiera 8 % podatku vat. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% i prowizji. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +5 km

3 499 000 zł413 m² 8 472,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +5 km

Rynek pierwotny

899 000 zł127,13 m² 7 071,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowa oferta- tylko teraz kupisz dom taniej o 47 000 zł! Zamiast 947 000 zł, to 899 000 zł Oferta dotyczy lokalu numer 29 ( działka 552/35). Gotowe domy- zakończona budowa. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarnowo Podgórne +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wenecka

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

949 000 zł111 m² 8 549,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, znajdującego się przy ul. Weneckiej w miejscowości Tarnowo Podgórne. Nieruchomość o powierzchni 111,66 m2 została oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł94 m² 8 269,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom z ogrodem 700 m - gotowy od ręki Duży ogród 700 m , ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz pompa ciepła to kluczowe atuty tej nieruchomości. Dokładny rzut i wymiary na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł94 m² 8 269,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom z ogrodem 700 m - gotowy od ręki Duży, prywatny ogród ok. 700 m , ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz pompa ciepła tworzą komfortową i nowoczesną przestrzeń do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

587 400 zł89 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak w doskonałej lokalizacji, 15 minut od centrum Poznania. Dogodna komunikacja mpk z Ogrodami. Gmina Tarnowo Podgórne zapewnia swoim mieszkańcom pełną infrastrukturę i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

750 000 zł100 m² 7 522,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dzień dobry, mamy dziś mam przyjemność zaoferować dom jednorodzinny w Tarnowie Podgórnym. W ofercie jest jeszcze 1 lokal. Dom to 99,7 m2 powierzchni użytkowej. Wyposażanie: - okna 3 szybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

729 000 zł100 m² 7 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż. Dom dwulokalowy 100 m. Działka 600 m. Tarnowo Podgórne. Bez prowizji! Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne dwulokalowe w atrakcyjnej lokalizacji w Tarnowie Podgórnym na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł94 m² 8 269,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem - Tarnowo Podgórne (marianowo) - wymiary i układ na ostatnim zdjęciu Powierzchnia lokalu: 94,20 m Ogród: ok. 700 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł95 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,20 m z ogrodem 700 m , zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym. Budynek został wykończony w eleganckiej kolorystyce bieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 039 000 zł124 m² 8 372,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Domy gotowe do odbioru już w styczniu. Osiedle z pełną infrastrukturą. W pobliżu lasu. Cena zawiera 8 % podatku vat. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% i prowizji. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

730 000 zł100 m² 7 327,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

0% prowizji dla Kupującego Zakup z rynku pierwotnego bez podatku pcc W cenę wliczony jest 8 % podatek vat Polecam na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

999 000 zł124 m² 8 049,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Wyjątkowa oferta- tylko teraz kupisz dom taniej o 40 000 zł! Zamiast 1 039 000 zł, to 999 000 zł. Oferta dotyczy lokalu 35. Domy gotowe do odbioru w styczniu Osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł94 m² 8 269,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

695 000 zł100 m² 6 939,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Nowa inwestycja domy od 100 m2 wzwyż - cena promocyjna 735 000,-poznań - Tarnowo Podgórne osiedle świerkowe ul. Rolna Agent prowadzący : Wojtek tel. Osiedle Świerkowe to inwestycja mieszkaniowa spółki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij