Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Tarnowo Podgórne - Oferty sprzedaży nieruchomości

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

690 000 zł56,27 m² 12 262,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w Tarnowie Podgórnym, znajdujące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku. Niepowtarzalna cicha okolica, okna z widokiem na sad. Na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł103 m² 8 252,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis Nowoczesny dom parterowy 103m rozwiązania Premium, przestronna działka Sprzedaż bezpośrednia, kupujący oszczędza na podatku 2% i pośrednictwie (nie ponosi tych kosztów). Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 065 m² 384,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo Podgórne - Góra - działka budowlana na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego , w bezpośrednim sąsiedztwie nowych domów, które mają wszystkie media. Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 131 500 zł3 045 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka usługowo-magazynowo-produkcyjna. Lokalizacja: tarnowo Podgórne, ul. Poznańska, powiat poznański. - blisko trasy krajowej dk92 Poznań, pniewy. Specyfikacja: numery ewidencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupiętrowy dom wolnostojący położony w spokojnej i kameralnej części Tarnowa Podgórnego, zaledwie 5 minut spacerem od centrum miejscowości. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom parterowy położony w spokojnej i zielonej miejscowości Góra koło Tarnowa Podgórnego. Nieruchomość idealna dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

480 000 zł3 006 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Uwaga: jest możliwość zakupu także wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Z zaznaczonego terenu planowane do wydzielenia są.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł1 578 m² 700,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo podgórne ul. Marianowska 1578 m2 Polecam 2 działki lezące przy ul. Marianowskiej - o powierzchni 1578 i 1572 m2 - szer. frontu 21 m a głębokość 75 m - wszystkie media przed.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł1 306 m² 286,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana przy ul. Czereśniowej w Tarnowie Podgórnym jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Poznaniem. To propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m , zlokalizowane Kaźmierza (ul. Świerkowa) Tarnowo Podgórne 7km. Nieruchomość oferuje standard domu jednorodzinnego przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130 m2 + gabinet/garaż, położony w Tarnowie Podgórnym. Dom wybudowany w 2005 roku. Posadowiony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł1 457 m² 356,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję wyjątkową, ustawną działkę o powierzchni 1457m2, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie pod zabudową gospodarczą i mieszkaniową symbol 1agr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł98 m² 7 949 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Przyjazne miejsce do życia na zachodnich obrzeżach Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł804 m² 558,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka o pow. 804 m2, zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym przy cichej i spokojnej ul. Ostróżkowej. Działka nr: 577/11 Wymiary: szer. 22 m x dł. 36.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł250 m² 6 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom! Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita domu: 250 m2 Powierzchnia użytkowa domu 196 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł89 m² 8 089,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Tarnowo Podgórne. Powierzchnia użytkowa: 89 m2. Działka: 518 m2. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł57 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dzień dobry, mam na imię Monika i prezentuję na sprzedaż sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Tarnowie Podgórnym. Lokal mieści się w kameralnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł33,78 m² 13 321,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 33,78 m , zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym, na parterze budynku z 2011 roku (3 piętra). Wejście bezpośrednio z ulicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł63 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami w Tarnowie Podgórnym Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 63 m2 w Tarnowie Podgórnym na ul.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57,40 m² 9 216,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,4m2 położone na wysokim parterze w niskim budynku przy ul. Owocowej w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 070 m² 372,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo Podgórne - Góra - działki budowlane na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego , w pierwszej linii zabudowy od ul. Poznańskiej Polecam Państwu działki budowlane: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

634 500 zł1 410 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1410 m z własnym wjazdem - Tarnowo Podgórne Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1410 m , położona w Tarnowie Podgórnym, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł94,20 m² 8 269,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od deweopera! brak prowizji brak pcc! Nowa inwestycja położona na spokojnych obrzeżach Poznania, w modnej i dynamicznie rozwijającej się części Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł1 865 m² 600,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tarnowo podgórne - ul. Różana - centrum tarnowa podgórnego - 1865 m Polecam na sprzedaż działkę budowlaną - o pow. 1865 m2 - objętą mpzp - oznaczenie 70 mn - wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł66 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 66 m2, położone na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy Placu Margaretek w Tarnowie Podgórnym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł53,75 m² 12 279,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Kwadrat-realestate z dumą prezentuje wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Decydując się na zakup nieruchomości za pośrednictwem.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł102,08 m² 9 472,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz gotowego do wprowadzenia domu, który łączy nowoczesne technologie z wyjątkową strefą relaksu? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

4 890 000 zł8 500 m² 575,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt pod inwestycję mieszkaniową lub usługową w Tarnowie Podgórnym lokalizacja: tarnowo Podgórne pod Poznaniem pomiędzy ulicą Poznańską a Rolną, przy nowej obwodnicy Tarnowa - al.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 457 m² 377,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana położona w Tarnowie Podgórnym przy ul.Wesołej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Tarnowie Podgórnym -.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł13 400 m² 380,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w kompleksie przemysłowo-logistycznym. Lokalizacja: tarnowo Podgórne, ul.Puszczyka, gmina Tarnowo Podgórne - S11 - 8 km - węzeł A2 Buk - 20 km - Poznań A2 - 20 km MEDIA:.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł2 000 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| polecam na sprzedaż teren inwestycyjny, dz.1068/16 zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym przy ul. Aroniowej z przeznaczeniem pod zabudowę usługową. Całkowita powierzchnia działki 34 657,6.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł910 m² 416,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym w powiecie poznańskim. Miejscowość, leżąca w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł1 052 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu blisko Poznania, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta to doskonałe połączenie spokoju, zielonego otoczenia i świetnej komunikacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 420 m² 485,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo Podgórne ul. Marianowska - działka budowlana objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza - pow. 1422 m2 - wymiary - szerokość 21 m, długość - 75 m , szr. tyłu działki 18.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł250 m² 6 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 999 zł634 m² 3 154,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni całkowitej 634,05 m , położony w Tarnowie Podgórnym przy ul. Działkowej. Obiekt został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 666 zł80 m² 7 220,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł5 495 m² 427,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna w Tarnowie Podgórnym. Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: działkę budowlano-inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 1144/26,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł812 m² 517,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| polecam na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Tarnowie Podgórnym przy ul. Czereśniowej. Powierzchnia działki 812 m , regularny kształt prostokąta, narożnikowe położenie daje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij