Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Tarnowo Podgórne - Oferty sprzedaży nieruchomości

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czereśniowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

379 000 zł1 306 m² 290,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położone działki budowlane przy ulicy Czereśniowej w Tarnowie Podgórnym, idealne także jako lokata kapitału. *dwie dostępne działki o powierzchni 1.306 i 1.340 mkw, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

439 000 zł40 m² 10 866,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam ofertę sprzedaży bardzo ustawnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 55,30 m2, położonego na pierwszym piętrze w bloku z 1990 r przy ul. Owocowej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słonecznikowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą Tarnowo Podgórne, ul. Słonecznikowa | 84 m Szukasz mieszkania, które daje więcej przestrzeni i swobody niż standardowy układ? To może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skrzypowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

569 000 zł1 213 m² 469,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Rozpoczęta budowa Bliźniaka ( aktulne pozwolenie na budowę 2x109 m2 ) Faktura vat! Polecam na sprzedaż w atrakcyjnym miejscu Tarnowa Podgórnego na pograniczu z Sadami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

480 000 zł3 006 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Uwaga: jest możliwość zakupu także wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

176 000 zł800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Z zaznaczonego terenu planowane do wydzielenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł95 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,20 m z ogrodem 700 m , zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym. Budynek został wykończony w eleganckiej kolorystyce bieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

585 609 zł57 m² 10 308,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji dla Kupującego Zakup z rynku pierwotnego bez podatku pcc W cenę wliczony jest 23 % podatek vat Mieszkanie sprzedawane jest jako lokal użytkowy - możliwość odliczenia podatku vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 039 000 zł124 m² 8 372,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Domy gotowe do odbioru już w styczniu. Osiedle z pełną infrastrukturą. W pobliżu lasu. Cena zawiera 8 % podatku vat. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% i prowizji. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

581 276 zł62 m² 9 309,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

176 000 zł800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

480 000 zł3 006 m² 160 zł/m²

 

 

 

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

730 000 zł100 m² 7 327,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

0% prowizji dla Kupującego Zakup z rynku pierwotnego bez podatku pcc W cenę wliczony jest 8 % podatek vat Polecam na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

508 457 zł57 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

608 482 zł59 m² 10 247,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

569 000 zł1 213 m² 469,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Polecam na sprzedaż w atrakcyjnym miejscu Tarnowa Podgórnego na pograniczu z Sadami w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych 2 działki budowlane o szerokich frontach (35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

999 000 zł124 m² 8 049,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Wyjątkowa oferta- tylko teraz kupisz dom taniej o 40 000 zł! Zamiast 1 039 000 zł, to 999 000 zł. Oferta dotyczy lokalu 35. Domy gotowe do odbioru w styczniu Osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

330 880 zł1 504 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, tarnowo Podgórne. Wgn Poznań Krauthofera zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Tarnowo Podgórne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł94 m² 8 269,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

695 000 zł100 m² 6 939,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja domy od 100 m2 wzwyż - cena promocyjna wyprzedaż 695 000,-zł brutto działka 430m2 Poznań - Tarnowo Podgórne osiedle świerkowe ul. Rolna - ostatni lokal Agent prowadzący : Wojtek tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

695 000 zł100 m² 6 939,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Nowa inwestycja domy od 100 m2 wzwyż - cena promocyjna 735 000,-poznań - Tarnowo Podgórne osiedle świerkowe ul. Rolna Agent prowadzący : Wojtek tel. Osiedle Świerkowe to inwestycja mieszkaniowa spółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Sowia

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

5 900 000 zł50 589 m² 116,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Doskonała inwestycja! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 50 589 m , idealną pod inwestycję w produkcję energii. Lokalizacja: działka znajduje się w gm. Tarnowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

695 000 zł100 m² 6 939,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Marzysz o spokojnym i komfortowym domu w pięknej okolicy? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie! Przy zakupie tej nieruchomości kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji. Dodatkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 057,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

930 000 zł169 m² 5 502,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

176 000 zł800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Przedmiotem sprzedaży są planowane do wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 057,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem - Tarnowo Podgórne (marianowo) ? Powierzchnia lokalu: 94,20 m ? Ogród: ok. 700 m z automatycznym nawadnianiem Pompa ciepła 5 kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

480 000 zł3 006 m² 160 zł/m²

 

 

 

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 057,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem - Tarnowo Podgórne (marianowo) - wymiary i układ na ostatnim zdjęciu ? Powierzchnia lokalu: 94,20 m ? Ogród: ok. 700 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

779 000 zł98 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Osiedle Zachodni Zakątek w ł a ś c i w e _ m i e j s c e _ d o _ ż y c i a! [ ~~ Najważniejsze informacje oraz atuty : ~~ ] - Kameralne osiedle 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wiśniowy Sad

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

445 000 zł698 m² 637,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka gotowa do rozpoczęcia budowy domu - W tarnowie podgórnym Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową możliwość zakupu w pełni uzbrojonej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

589 000 zł120 m² 4 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Sowia

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

5 900 000 zł50 589 m² 116,63 zł/m²