Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Tarnowo Podgórne - Oferty sprzedaży nieruchomości

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

498 000 zł45 m² 11 005,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle "nowe Tarnowo" zupełnie nowe, wykończone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie o powierzchni 45,25 m2, na II piętrze w budynku z windą, całkowicie wykończone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 057,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny bliźniak. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia! Ogromny ogród ok 700m2, pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe w całym budynku! Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

499 000 zł86 m² 5 775,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ostatni dom na sprzedaż! skorzystaj Z upustu na majówkę i zaoszczędź 26.000 zł Nasze domy są już GOTOWE! (I i II etap zostały zrealizowane i sprzedane, na naszym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czereśniowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

354 000 zł1 240 m² 285,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położone działki budowlane przy ulicy Czereśniowej w Tarnowie Podgórnym, idealne także jako lokata kapitału *ostatnia dostępna działka o powierzchni 1.240 mkw k *działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 057,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wiśniowy Sad

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

445 000 zł698 m² 637,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa oferta - gotowa do rozpoczęcia budowy domu - działka W tarnowie podgórnym Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową możliwość zakupu w pełni uzbrojonej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czereśniowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

699 000 zł2 480 m² 281,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położone działki budowlane przy ulicy Czereśniowej w Tarnowie Podgórnym, idealne także jako lokata kapitału *ostatnie dwie dostępne działki o powierzchni 1.240 mkw każda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 839 000 zł267 m² 6 887,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Szanowni Państwo, świetnie zaprojektowany dom o powierzchni użytkowej 230,4 m2 w idealnej pod poznańskiej lokalizacji! Nieruchomość wybudowana "dla siebie" z dbałością o jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

459 000 zł1 906 m² 240,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W easy-home Polecam do kupna pięknie położoną działkę, na końcu ul. Tymotkowej w Tarnowie Podgórnym. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1906 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. 23 Października

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

595 000 zł1 100 m² 540,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę 1100m2 o wymiarach 15,5m X 73m w centrum Tarnowa Podgórnego przy ul. 23 Października. Na działce znajduje się dom 160m2 i budynek gosporaczy ok 80m2 do gruntownego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owocowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

498 000 zł55 m² 9 054,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa Podgórnego przy ul. Owocowej Mieszkanie ma 55,30m2, zlokalizowane jest na parterze w 3 piętrowym bloku z lat 90 Przed budynkiem znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 608,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

" nowe kalwy" - Nowoczesne i kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej niedaleko Tarnowa Podgórnego i gminy Dopiewo - Kalwy pod Poznaniem! Cena całkowita 489 000 pln! 1 oraz 2 etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

971 750 zł169 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

980 200 zł169 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

988 650 zł169 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

997 100 zł169 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

963 300 zł169 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 057,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

680 000 zł98 m² 6 904,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 100 m2 Tarnowo Podgórne Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprawdź nową, nowoczesną, energooszczędną inwestycję! Tarnowo Podgórne. Segmenty bliźniacze o pow. 170m , działka 426 m . Biuro sprzedaży nieruchomości dewelopera, poleca nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

335 500 zł883 m² 379,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo Podgórne - Góra - ostatnia działka w tej cenie, w sąsiedztwie nowych domów dwulokalowych. Polecam Państwu działkę budowlana: - o powierzchni 883 m2 - wymiarach ok. 22,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Sprawdź nową, energooszczędną inwestycję! Tarnowo Podgórne. Zamieszkaj w 2024 roku w nowym miejscu. Segmenty bliźniacze o pow. 170m , działka 374 m . Biuro sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

960 000 zł146 m² 6 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego domu mieszczącego się w spokojnej okolicy, w Rumianku na ulicy Szkolnej (gm. Tarnowo Podgórne). Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Tymotkowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

459 000 zł1 906 m² 240,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 23 Października

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję do sprzedaży dom do remontu w centrum Tarnowa Podgórnego przy ul. 23 Października. Nieruchomość ma 150m2 powierzchni całkowitej i składa się z przyziemia 75m2 oraz piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 27 Grudnia

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

759 000 zł107 m² 7 093,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż gotowe do odbioru bliźniaki w Tarnowie Podgórnym, ul. 27 Grudnia 51. Cena 759 tys. Możliwość rozliczenia umożliwiającego uzyskanie kredytu 2% - wartość budynku 700 tys plus faktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

895 700 zł169 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zaściankowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

418 000 zł1 200 m² 348,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej z potencjałem? Marzysz o własnym domu w zacisznym miejscu z dobrym dojazdem do Poznania? A może chcesz bezpiecznie zainwestować? Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skrzypowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 350 m2, tarnowo Podgórne Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej nieruchomości, jaką jest wolnostojący, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

328 098 zł1 101 m² 298 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1101m2 położoną w Górze koło Tarnowa Podgórnego. Działka położona przy ul. Długiej, która jest drogą asfaltową( nr działki 14/6),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

895 700 zł169 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

326 000 zł52 m² 6 281,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie nr M11 położone na I piętrze w nowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym wybudowanym w 2023 roku. Budynek zaprojektowany w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

895 700 zł169 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

887 250 zł169 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²